Inspiratedd

Психологія, стосунки, саморозвиток


Книги для саморозвитку, які змінили моє життя

Чи може книга змінити життя? Багато людей в це зовсім не вірять. Або вважають, що таку силу має лише релігійна література. Але я завжди вірила, що є такі книги, які можуть відкривати очі на себе та світ, допомагати дізнаватися нове та правильно поводитися зі своїми емоціями та почуттями. Написані вони легко та цікаво і доступні для розуміння будь-якого читача. Я вірила і я отримала те, що хотіла. Життя мене познайомило з неймовірними книгами, а я хочу познайомити з ними тебе. Адже деякі з них з’являлися в моєму житті випадково, а зміни приносили колосальні. Тому так, випадковості не випадкові і я знаю, що моя добірка книг для саморозвитку трапилася на твої очі зовсім не випадково. Позитивні зміни скоро стануть частиною і твого життя.

Книги для саморозвитку та про психологію

Раян Голідей та Стівен Генсільман “Зберігайте спокій”

Першою я покажу книгу, яку я купила тому, що там написано було на обкладинці слово “спокій”. Будучи холериком по темпераменту, я часто шукаю різні способи зрозуміти себе краще та впоратися з зайвими емоціями. І з першої ж сторінки я зрозуміла, що це саме та книга, яка допомагає правильно поводитися в різних ситуаціях і зростати духовно. Автори пропонують читачу отримати щоденну порцію мотивації, натхнення та цінних роздумів, які сягають корінням в часи древніх філософів стоїків та отримали сучасну інтерпретацію. Якщо ти в пошуках спокою та справді цілющих слів, то ця книга для тебе.

Ірвін Ялом “Брехуни на кушетці”

Що відчуває психотерапевт, коли у нього хтось на прийомі? Чи можуть заплутатися в своїх почуттях ті, до кого приходять почуття та думки розплутувати? Чи такі психологи насправді, якими їх бачать клієнти? Відповіді на ці та інші запитання ти отримаєш, прочитавши цю книгу. Мені сподобалося, що читати її зовсім не втомливо, адже автор подає цінну інформацію в вигляді цікавої історії.

Дейл Карнегі “Як подолати неспокій і почати жити”

Книги Дейла Карнегі – це вже, мабуть, класика для тих, хто йде шляхом саморозвитку. Але якось так вийшло у мене, що я читала дуже багато мотиваційних книг різних авторів, але не Карнегі. Та в той момент, коли моя тривога набрала великих обертів, я нагуглила цю книгу. І на наступний день уже знайшла її в книгарні. Вона і справді допомагає знизити градус тривожності та надихає на стійкість. Також важлива для всіх, хто працює над позитивним мисленням, хоче мати правильне відношення до критики та знати, як накопичити більше енергії. А ще мені сподобалися історії з життя різних людей, які можна знайти наприкінці видання.

Нік Морґан “Javascript для дітей”

Я з тих людей, яких називають гуманітарій. Мені завжди здавалося, що математика та інші точні науки, то все не про мене і не для мене. А що вже казати про програмування? Ну точно, це дуже важко і нудно. Саме так я думала раніше. Поки в моїх руках не опинилася книга, яку ти бачиш на фото нижче. Написана вона здебільшого для дітей, але дорослі з усього світу уже також встигли її оцінити. Адже, якщо ти ніколи не стикався(лася) з програмуванням, то підхід автора до подачі матеріалу, стане справжньою знахідкою для тебе.

Раян Голідей “Его – це ворог”

Дуже і дуже особлива книга в цій добірці. Вплинула на моє життя більше інших. І дуже позитивно. А з’явилася вона в мене, як в казці, абсолютно випадково. Улюблена книгарня проводила новорічний розпродаж і я вирішила купити три нові книги. Перші дві я обрала дуже швидко, а ось з третьою було важко. Я переглядала різні варіанти, довго сиділа на сайті книгарні і думала… Поки не вирішила взяти перше ліпше, що мені трапиться на тему саморозвитку. Коли “Его – це ворог” опинилася в моїх руках, я думала вже починати жаліти про свій вибір. Але дарма. Як тільки я почала її читати, то зрозуміла, що написана вона дуже цікаво. А коли я закінчила читати цю книгу, я зрозуміла, що відтепер вона буде найулюбленішою. Бо очі мої відкрилися. Я дізналася правду про себе, про інших людей, про мої та чужі успіхи та провали… Це саме та книга, яка справді може змінити життя будь-кого на краще. І радила б я її прочитати всім і кожному.

Марк Лівін “Сторітелінг для очей, вух і серця”

Розказати історію – це майстерність. Адже не кожна історія може захопити. І не всі цікаві історії розказують цікаво. Що потрібно розказати? І як потрібно розказати? На ці питання шукають відповіді всі, хто працює з текстом. Навіть, якщо цей текст – це сценарій для відео на Ютуб. Дуже і дуже рекомендую, якщо ти мрієш стати блогером, журналістом або писати книги. Маст-хев, інакше й не скажеш.

Ніл Пасріча “Ти – супер!”

Ще одна книга, яка мене дуже приємно здивувала і дуже позитивно вплинула на моє життя. Мені здавалося, що це легке мотиваційне чтиво “ніпрощо”, але я рада, що помилилася. Так, чтиво справді легке, тут я мала рацію. Але інформація там настільки цінна, що варта твоєї уваги. Ти дізнаєшся, як правильно ставитися до себе та ситуацій, які трапляються у житті. Коли я почала читати цю книгу, мені дуже потрібна була підтримка в боротьбі з невдачами на шляху до мрії, які мене дуже засмучували і змушували часто сидіти мовчки в куточку, похнюпивши носа. Ми всі знаємо фразу “Не здавайся!”, але часом нам потрібно більше правильних слів та фактів, які допоможуть не здатися. І ця книга стане для тебе острівцем надії, як стала й для мене.

Джордан Рід та Ерін Вільямс “Інтерактивний зошит для психів”

Я доволі чутлива та тривожна людина. А тривожність така штука, яку ігнорувати не варто. Я зробила таку помилку і в моєму житті більше року були щоденні панічні атаки… Вдячна Богу, що вони допомогли мені зробити багато відкриттів, про які я можу розповісти в своєму блозі. Але часи то були дуже важкі і я самостійно шукала методи боротьби зі своїм станом. Одним з таких методів стала… розмальовка! Коли я була сама вдома і відчувала, що пульс мій швидшає, а тривога все наростає, я сідала по турецькі на підлогу, брала олівці з фломастерами і починала фарбувати. І книга, яку ти бачиш на фото, одна з моїх розфарбовок. Автори пропонують не лише фарбувати, але й читати цікаву інформацію та відповідати на питання, які допоможуть краще пізнати себе та відволіктися. Адже, відволікатися – одна з найсильніших дій, яка допомагає впоратися з зайвими емоціями та почуттями.

Пол Клейнман “Психологія 101”

Психологія – наука, яка стосується кожного. А книга Пола Клейнмана – це збірка фактів та досліджень, яка варта того, щоб опинитися в твоїх руках. Прочитавши цю книгу, ти дізнаєшся більше про людину та роботу мозку.

А яку книгу для саморозвитку можеш порадити ти мені?Добавить комментарий

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Про мене

Привіт! Мене звати Влада і я автор блогу Inspiratedd. Рада вітати тебе в мене на сайті!

підписатися

%d блогерам подобається це: