Inspiratedd

Психологія, стосунки, саморозвиток


Афірмації – ефективне самопрограмування на щастя, кохання та успіх

Колись я відносилася до афірмацій доволі скептично. Мені здавалося, що вони створені для тих, хто вірить в магію та в те, що можна здійснити свої мрії, сидячи на дивані і нічого не роблячи, окрім промовляння красивих фраз. Пам’ятаю, як я читала дописи про підвищення самооцінки в жіночих журналах і там часто радили говорити з дзеркалом. Тішитися своїм відображенням і промовляти: «Я люблю себе», «Яка ж я красуня» тощо. Мені такі поради видавалися смішними та безглуздими. Та все ж, я помилялася.

Час йшов, я все більше і більше цікавилася філософією, психологією, нейронаукою та різними релігіями. І все, що я знайшла стосовно афірмацій і протестувала на собі, приємно мене здивувало. Виявляється, афірмація справді може стати доброю магією, адже можливості людського мозку – це вже чудо. В Біблії написано, що слабкий має казати «я сильний», а в буддизмі та індуїзмі позитивні твердження практикуються уже тисячоліттями. Психологія вчить нас, що підсвідомість кожного містить установки, які дуже впливають на наше життя. Якщо тобі в дитинстві жилось тяжко, батьки казали, що гроші – це погано, світ страшний тощо, то так може бути для тебе й надалі, якщо ти нічого не будеш робити для саморозвитку і виходу з зони комфорту. Так, зоною комфорту для мозку може бути й твоє страждання і підсвідомо більшість людей бояться бути щасливими та успішними, тому і тонуть в проблемах… Хороші і погані події, які трапляються з людьми – це результат чийогось вибору. А відсутність вибору – теж вибір. Тому, важливо обрати щастя і чітко дати зрозуміти своєму мозкові, як ти хочеш жити! Не варто втрачати можливість отримати радість, достаток, любов та успіх.

Подобаються мої фото? Тоді тицяй на зображення і переходь в мій інстаграм аккаунт

Я тісно знайома з тривожністю та панічними атаками, внаслідок негативних установок та спогадів. І одним з сильних методів боротьби зі страхом стали афірмації. Слова «Всесвіт оберігає мене» та «Мені завжди й в усьому щастить» я повторюю подумки кожної ночі перед сном і щоразу, як мені стає страшно. Вони справді допомагають і впливають на мене позитивно. Пережитий досвід стає корисною інформацією, а спокій та правильне відношення до емоцій все більше і більше вкорінюється в моє сьогодення. На щастя, ПА уже в минулому (нехай там і залишаються) й не без допомоги моїх команд для мозку. Афірмації стали невід’ємною частиною мого саморозвитку і я розповім тобі не тільки, як створити власні чарівні фрази для самопрограмування, але й як посилити дію будь-якої афірмації. Прийшов час залучити в життя багато прекрасного і ми почнемо вже сьогодні. Ти можеш обрати афірмації, які сподобаються, або створити власні, слідуючи простим правилам. 

Для того, щоб створити власну афірмацію, подумай, що саме ти хочеш залучити в своє життя. Які слова могли б тебе заспокоїти та подарувати віру? Скажи це! Щоправда, говорити варто в теперішньому часі та уникати частки «не». Наприклад, «Я живу в достатку». Якщо маєш можливість, говори вголос. Якщо ні, прокручуй ці слова в голові подумки. Чим частіше, тим краще. Дослухайся до своїх відчуттів та маленьких приємних змін в житті, які передують великим.

Як посилити афірмації, зробити їх максимально ефективними?

  • Напиши афірмації на папері та поклади собі під подушку.
  • Запиши афірмації на папірці з клейким шаром та прикріпи їх на видне місце.
  • Читай афірмації вголос перед тим, як випити склянку води.
  • Запиши афірмації в особистий щоденник.
  • Читай афірмації перед сном або вранці після пробудження.
  • Використовуй «Чарівні шпалери Inspiratedd» (тицяй на слова в лапках). Цей метод один з найсильніших. І дуже простий. Обов’язково спробуй.

Нище пропоную ознайомитися з готовими афірмаціями.
Сонечко, сяй яскраво! Я вірю, що твоє життя скоро зміниться на краще.

Афірмації на кохання, гроші, багатство, успіх, від тривожності
Афірмації для розвитку харизми і привабливості, для підвищення самооцінки


Добавить комментарий

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: