Inspiratedd

Психологія, стосунки, саморозвиток


Чому читати варто кожного дня?

Я завжди любила читати. Навіть коли я була ще зовсім маленькою і не вміла цього робити, брала книги та журнали до рук і обережно гортала сторінки. А в школі часто приймала участь в конкурсах накшталт «найкращий читач в районі». Мої однокласники в ті часи дуже замарудилися слухати про те, що Влада вже всю бібліотеку перечитала. Потім я виросла, пішла на роботу і в усіх тих справах втратила жагу до читання. Вільний час проходив на кухні за приготуванням їжі та переглядом серіалу. Сил на книги та саморозвиток не залишалося взагалі. Тому, я прекрасно можу зрозуміти тих, хто не читає. Але! Чи добре це? Не читати книги? Ні, звичайно. І я рада, що в якийсь момент зрозуміла це і опинилася в книгарні на касі з книгами Стівена Кінга та посібниками з психології. З того часу пройшов уже не один рік і сьогодні я не уявляю себе без книги в руках. Бо те, що я дізналася, змусить і тебе переглянути своє відношення до читання.

Перше, що варто знати, людиною керує її мозок. Життя кожного залежить від тієї інформації та установок, які знаходяться в підсвідомості. Хочемо ми того чи ні, але всі знання та досвід, які фізично міститься в наших мізках у вигляді нейронних зв’язків, будуть керувати нами. Все, що ми знаємо – це замкнуте коло. Ти можеш жити та діяти тільки в рамках своїх знань та уявлень. Якщо ж тебе не влаштовує щось в житті, то це лише тому, що мізкам банально не вистачає… інформації, знань! Тих, які справді можуть допомогти змінити ситуацію на краще. Чим більше ти будеш знати на ті теми, які спільні з твоїми цілями та мріями в житті, тим більша вірогідність того, що мрії твої збудуться! Хочеш знайти кохання? Читай про те, як полюбити себе та будувати стосунки. Мрієш про шалені статки? Книги про психологію та бізнес стратегії – саме для тебе! І так далі. Проблема багатьох в тому, що вони думають, що знають достатньо. А це шлях в нікуди. Знань не буває достатньо. «Я знаю, що я нічого не знаю» – дуже мудрі слова Сократа.

Також книги допомагають:

  • покращити словниковий запас і концентрацію уваги;
  • покращити фантазію, що допоможе в творчості;
  • покращити пам’ять і розвинути мислення;
  • збільшити кількість нейронних зв’язків, що може врятувати мозок від божевілля та інших хвороб в старості;
  • покращити стосунки з оточуючими тощо.

Доведено, книги допомагають боротися зі стресом, навіть 6 хвилин наодинці з улюбленою книгою можуть бути цілющими, а в поєднанні з ромашковим чаєм, так взагалі. До речі, знаю я про це не тільки з досліджень, а й з власного досвіду. Був у мене період в житті, коли мені було дуже тривожно. І допомогли мені книги про Гаррі Поттера. Чарівні світи і справді корисні тим, що відволікають нас від якихось неприємних моментів і дарують віру в краще.

Все ще важко відірватися від стрічки в Інстаграм і відосиків в ТікТок? Тоді додам ще один факт: читання – улюблене хобі мільярдерів. Співпало так? Не думаю. Ще один доказ того, що від знань залежить доля.

До речі, ось книги, які я можу порадити прочитати 👇Добавить комментарий

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Про мене

Привіт! Мене звати Влада і я автор блогу Inspiratedd. Рада вітати тебе в мене на сайті!

підписатися

%d блогерам подобається це: