Inspiratedd

Психологія, стосунки, саморозвиток


Автор

Мене звати: Урбанська Владислава / Vladyslava Urbanska / Урбанская Владислава
Дата народження: 12 жовтня 1994 року
Знак зодіаку: терези, по східному гороскопу – собака
Проживаю: Київ, Україна

Пізнаючи себе, розумію інших.

Кажуть, найкращі поради дає той, хто робив багато помилок. А я доволі часто помилялася в своєму житті.

В дитинстві я вважала себе особливою, тому нахлобучила сама на себе велику відповідальність, яка заважала мені бути собою, потребувала від мене ідеальності, підігрівала тривогу і страх бути відкинутою.

Коли мені було 17 я закохалася в одруженого німця, який постійно мною маніпулював заради розваги. Я була настільки емоційно прив’язана до нього, що від цих стосунків у мене були постійні тахікардії та істерики.

Я тихцем вважала себе кращою за інших, бо життя «нагородило» мене непростим дитинством та іншими драмами, як у серіалах.

Я могла ляпнути щось токсичне, навіть не подумавши, що ці слова можуть когось образити, бо постійно носила тягар минулого на душі.

Я була впевнена в тому, що я дуже хороша людина, хоча насправді часто поводилася егоїстично. Але не завжди, слава Богу.

Я часто надмірно тривожилася через думку оточуючих.
Мені завжди хотілося бути ідеальною, вміти і знати все краще за інших. Мене дратували люди, які в чомусь кращі за мене.

В стосунках з чоловіками я не могла ні дня без мильної опери. Якщо не було сварок, я їх влаштовувала. Щоб не нудьгувати.

Звичайно, в моєму житті було більше помилок, але наразі досить :D. Скажу лиш, що я звільнилася від цього всього, тому в мене і вистачило хоробрості показати свої темні сторони світу. Також все це навчило мене краще розуміти інших. Знаю, що й тобі знайомі деякі з моїх почуттів. Якщо так, то я б хотіла тебе обійняти і сказати, що не варто себе картати. Відпустивши образи та погані спогади ти звільнишся. І тоді твоєму мозку не доведеться будувати уявну стіну зі світом, щоб захистити тебе. Так ти станеш добріше і щасливіше.

Я вірю в тебе.

Сонечко, сяй яскраво!

Inspiratedd – це більше, ніж назва сайту. Також це мій псевдонім в Інтернеті. Я не тільки пишу статті про саморозвиток та стосунки, але й знімаю відео, створюю коллажі та роблю фото.

%d блогерам подобається це: